уαяιη вαмвαѕкα вιя ιηѕαη σ ℓ α ¢ αgιм ∂ ιуσяѕυη . ηιує вυgυη ∂ єη вαѕ ℓ αмιуσяѕυη ?

YENI MSN NIKLERİ

Paylaş
    Admin
    Admin

YENI MSN NIKLERİ

Mesaj  Admin Bir Çarş. Eyl. 15, 2010 11:50 pm

SöγLєηмємiiş SözLєяiiм ωaя.!!
    aFFєтмєк ωєγa SiiLмєк..iiγiiLєяiiη iiηтiiкaмıdıя.!!

üς кuяuşLuк нєωєSiiмdii яєziiL γüzüηü qöямєк.!

Ge¢í¢í âsmâ béní.kâLící ôLdúr.bøynumun ízí kâLsín yúrégínín ípíndé..

Sénn 0 Haincé védaŋdaŋ SoŋRa ßeŋ çoqtaŋ véda ettm a$qLaяa...

qöZzLéRimi aÇsam Daa Sn ÇıqSaŋ KaR$ıma..

qiTméq Yaqı$maSs Sna..!

KénDiŋ oLmaq vaRqéŋ asLa ßa$qaSıNa ßaqMa...!!
    küÇüqüM daHa çoK küÇüqüM bU yüZdeN büTün koRkuLarıM GruRum Bu YüzDen bU yüzDeN çoCuK qibi koRuNmasızLıqım ):

arKadaşLık zaTen öLmüşş Morqa kaLdırınn..

."bNa iHTiyAcuNn YqOkk ArtIkkK.ŞeNiNnn OlAnA İİ bK"“

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese...

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz[/color]

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM....

HyT'Da NoKTa KoYaMaDıĞıM Bi SeN VaRDıN... aRTıK SaNa Da ViRGüL(,) YaKıŞıR,,,,,,,,

yolcuydum son seferinde indirdin beni kayıp şehirde

Sen Doğruları Hiç Sevmedin ki Utanasın...

HaYaT DédiLér OnunLa Olmaq Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméq DédiM Ölméq DédiLér OndaN AyrıLmaq DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!

' SaKıN BiRgÜn dÜşLeRiMiN En kArAnLıK YeRiNdE ÇıKıP GeLmE…SaKıN GeLmE GöZyAşLaRıMı sIlMeYe eLlErInE KaNıM BuLaŞmAsIn

Vicdanla birlikte şeref ararım ben sevdiklerimde...her zaman doğru değildir seçimlerim..gün gelir ********leride severim...!

--------LeRiN --------Ce YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE --------Ce YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn.

bir varsın bir yoksun tıpkı çocukluğumda anlatılan masallar gibi.......

' BaZéN sOnLaR Ba$LanGıÇTR KaÇı$Larsa KuRtuLu$..GéRiDe kALnLaRı çÖp Dİé Atmı$M KöPeq oLan bUyuRSN KaRı$tıRSın.!
    qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
    Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ !
    DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...
    BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM Exclamation BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!
    Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Forum Saati Cuma Ekim 20, 2017 10:46 am